Biežāk uzdotie jautājumi

Kā norit process

Process

Lai mūsu sadarbību padarītu pēc iespējas efektīvāku, svarīgi ir jau pašā sākumā noskaidrot un precizēt visus jautājumus un nianses. Katram klientam ir individuāla pieeja, taču viena lieta ir kopīga visiem – mans mērķis ir palīdzēt maniem klientiem sasniegt pēc iespējas labāku rezultātu.

Satura mārketings ir ilgtermiņa stratēģija, kas prasa laika ieguldījumu. Viens projekts var ilgt vairākus mēnešus vai pat gadus. Viss ir atkarīgs no plāna un apjoma. Bloga izveidošana var prasīt no viena līdz sešiem mēnešiem.

Manu pakalpojumu cenas ir atkarīgas no projekta, tā mērķa un apjoma. Vairāk informācijas šeit.

Es augsti vērtēju savu un citu laiku. Tāpēc prasu avansu, pirms uzsākt darbu.

Darbs tiek nodots klientam MS Word dokumenta formātā caur e-pastu.

Nē, jo es ticu tam, ka katram jādara tas, kas padodas vislabāk. Taču projekta vadīšanas ietvaros varu palīdzēt ar bildēm vai pirkt grafisko dizainu kā ārpakalpojumu pēc klienta vēlmēm. Piemēram, infografikas.

Tā kā tagad ir diezgan izplatīta telefonkrāpšanās un spams, savu numuru nepublicēju. Vislabāk sākt ar e-pastu. Tur mēs varam vienoties sazvanīties un nepieciešamības gadījumā – tikties klātienē. Darba procesā komunikācija un instrukciju nodošana notiek caur e-pastu. Tas ir nepieciešams tamdēļ, lai izslēgtu pārpratumu rašanos.

Lūdzu, sazinamies un es ar prieku uz to atbildēšu!