Mani vienmēr ir fascinējis tas, kāds spēks var būt vārdam. Jo kā mēs zinām, tas var griezt asāk par nazi  un tas var celt spārnos. Tas var radīt prieku, tas var likt skumt. Tas var likt domāt un tas var likt sapņot.

Reklāmā ļoti svarīgas ir divas komponentes – vārdu vēstījums un vizuālā daļa. Tā kā mana niša ir kopiraitings, es uzrakstīju dažas koncepltuālas reklāmas kā daļu no sava portfolio.

Mani fascinē stāstu efekts. Jo tas ir tik ļoti spēcigs. Ne velti labākās reklāmas ir stāsti.

 

Koncepts – pulksteņu reklāma. Prioritātes

Reiz saulainā vasaras pēcpusdienā parkā uz soliņa sarunājās divi kungi vidējos gados. „Uldi, zini kas man liekas dīvaini? Cilvēki bieži vien saka: „Man nav laika aiziet pie ārsta vai saremontēt izlietni”. Bet tā nav taisnība. Jo visu nosaka prioritātes! ”

Piekrīti taču, ka mums katram ir dots vienādi daudz laika. 24 stundas ik dienu. Un kā tu tās aizvadi, ir atkarīgs tieši no tavām prioritātēm.

Uldis piekrītoši māja ar galvu.

Bet tas vēl nav viss! Teica pirmais kungs.  Ir vēl viens neliels noslēpums – veiksmīgi cilvēki māk kontrolēt laiku, lai neizniekotu to sīkumos!  Un vislabāk man patīk Tissot pulksteņi.

 

Koncepts – konjaka reklāma.  Dzīves bauda

Saviesīgajā pasākumā Jānim tika pasniegta glāze ar nelielu daudzumu dzēriena tajā. Tiklīdz viņš pasmaržoja un iemalkoja Hennesy XO, garšu kārpiņas uzreiz noteica, ka šī ir īpaša buķete. Viņam pavērās jauni apvāršņi aromātu un garšu pasaulē. „Kā simfonija. Tā ir kā diena pret nakti. Viens malks un jūs teju aizsniedzat zvaigznes… pie sevis nosprieda Jānis.”

Būsim godīgi. Tas ir dārgs konjaks.  Taču tas ir īpašiem notikumiem dzīvē. Bērna dzimšana, paaugstinājums amatā vai 50 gadu jubileja…

Jo beigu galā – kas ir nauda? Tā nāk un iet.  Kamēr mīļas atmiņas paliek uz mūžu. Un mēs zinām, ka laikam ritot, tās paliek arvien mīļakas. Mēs dzīvojam tikai vienreiz. Hennesy XO.

 

Koncepts –  fitnesa upselling reklāma. Fokuss

Tev kādreiz ir sanācis redzēt spēli ar kaķi un lāzera rādītāju? Noteikti pamanīji, ka kaķis ir pilnībā fokusējis savu uzmanību uz sarkano punktu un ignorē visu pārējo. Tas ir tāpēc, ka kustībā esošais punkts kaķī  raisa spēcīgu mednieka instinktu. Tas kaķim liek fokusēties uz vienu vienīgu mērķi un sasniegt to.

Mūsu fitnesa centrs piedāvā individuālās nodarbības ar instruktoru 1:1 formātā tiem, kuri vēlas sasniegt labākus rezultātus un piedzīvot nodarbību standartu nākamajā līmenī.

Instruktors arī Tev palīdzēs fokusēties uz vienu vienīgu mērķi – sasniegt rezultātu. Instruktoru profesionālās zināšanas un saskarmes prasmes Tev liks nožēlot tikai vienu lietu – kāpēc Tu neizvēlējies to darīt senāk. Kopā mums sanāks!

 

Koncepts – augstākās izglītības reklāma. Labākais laiks

Marijai ir 35 gadi. Darba tirgū mainījušos apstākļu dēļ viņa zaudēja darbu. Darbu, kuru mīlēja un darīja ar lepnumu 12 gadus. Darbu, kas neprasīja augstāko izglītību, kuras viņai nav.

Tagad viņas profesija vairs nav pieprasīta. Jo tehnoloģijas iet uz priekšu, bet viņa netika tām līdzi. Patiesībā – nemaz nemēģināja. Jo nedomāja, ka viss mainīsies tik trauji un būs nepieciešāmība.

Un Marija tāda nav vienīgā. Tādu cilvēku ir daudz.

Labākais laiks, kad iegūt augstāko izglītību un stabilu profesiju jums varbūt bija pirms gadiem 15, bet otrs labākais laiks ir tagad.

Latvijas Universitāte.

Comments are closed.